اولین کتاب موسیقایی «صلح ایرانی» در باغ موزه قصر رونمایی می شود

images

«قلبی بزرگتر از جهان» نام کتابی از عرفان نظر آهاری است که در سوم بهمن ماه ۱۳۹۳ در باغ موزه قصر رونمایی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری برنا، این داستان با رویکردی معنوی و عرفانی ماجرای به دنیا آمدن انسان و زندگی کوتاهش را در جهان بازگو می کند و سعی می کند با لحنی عاشقانه و لطیف ، مخاطب را به عشق و همزیستی و مدارا دعوت کند. 

گفتنی است این داستان در سال ۲۰۱۰ در کشور کره جنوبی برنده جایزه داستان صلح شد و در کنار بیست داستان دیگر از نویسندگان سراسر دنیا در کتابی به نام ” داستان صلح” چاپ و درسپتامبر ۲۰۱۰ در جزیره نامی در نزدیکی سئول با حضور هنرمندان ، نویسندگان و سیاستمداران طرفدار صلح رونمایی شد. 

در سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ برای این داستان توسط گروه ارکستر سنفونیک تهران با آهنگسازی محمد نصرتی ، و با بهره گیری از موسیقی ملل ، آهنگی ساخته شد یا به عبارتی دیگر متن به موسیقی ترجمه شد.و پس از آن طی این سال ها داستان به زبان های آلمانی ،انگلیسی ، ایتالیایی ، هلندی ،سوئدی، ژاپنی ، فرانسه ، عربی و … ترجمه و به این زبان ها ضبط شده است. 

به تازگی “قلبی بزرگتر از جهان” با تصویرگری مهکامه شعبانی ، گرافیک شاپور حاتمی ، همراه با لوح موسیقایی با صدای عرفان نظرآهاری و آهنگسازی محمد نصرتی ، توسط نشر “نورونار” به چاپ رسیده است. 

کتاب موسیقایی “قلبی بزرگتر از جهان” عرفان نظر آهاری به همراه پویا نمایی این اثر عصرگاه جمعه سوم بهمن ماه ۱۳۹۳ ساعت ۱۷ در تالار فرخی یزدی واقع در باغ موزه قصر رونمایی خواهد شد. 

لازم به ذکر است این کتاب با ترجمه سوئدی از ۱۱ بهمن ماه ۹۳ مصادف با ۱ فوریه ۲۰۱۵ در شهر های مختلف کشور سوئد نیز رونمایی خواهد شد..

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *